Ludomir Handzel

Prezydent Miasta Nowego Sącza

Zamknięcie skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką

👷 Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od środy (22 czerwca) od godz. 8.00 planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką.

🏗 Zostanie wykonane korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, stabilizacja, podbudowa z kruszywa i podbudowa bitumiczna oraz studnia ściekowa i przełożenie sieci.
✅ Zamknięty będzie odcinek ulicy Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do osi skrzyżowania ul. Starodworskiej (dojazd do tej ulicy będzie możliwy od ulicy 29 Listopada).
✅ Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej między ul. Grunwaldzką a ul. 29 Listopada będzie możliwy ul. Graniczną i ul. 29 Listopada.
✅ Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej będzie możliwy od strony Al. Piłsudskiego.
✅ Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone będą ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al.Piłsudskiego,1 Brygady, Łukasińskiego.
✅ Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica – Al. Piłsudskiego i ul. Królowej Jadwigi; od strony ul. Grunwaldzkiej – ul. Zieloną i ul. Wyspiańskiego.
ℹ Proszę o zachowanie ostrożności. Za utrudnienia przepraszam.

Zamknięcie skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką
Przewiń na górę